Memento - boekrecensieVluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de ingrediënten van deze ijzersterke thriller. De zomer van 1986. Een jong meisje wordt wakker in het ziekenhuis. Ze heeft geen idee hoe ze daar terecht gekomen is.

2012: In Zweden wordt het hoofd van de immigratiedienst vermoord. Alle sporen leiden naar een kind als dader. Officier van justitie Jana duikt in de zaak en dat brengt bij haar gruwelijke herinneringen aan haar eigen verleden boven.

Wat gaat er schuil achter de nu zo sterke Jana? En is zij eigenlijk wel te vertrouwen? Memento was direct na verschijnen een grote hit in Zweden.

Memento is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.

Auteur Emelie Schepp groeide op in een klein stadje in het zuiden van Zweden. Ze werkte jarenlang als marketing- en communicatiespecialist, maar was daarnaast altijd aan het schrijven. Memento is haar overrompelende debuut.


BOEKINFORMATIE

De Fontein
Paperback
ISBN 9789026136436
€16,99 – Bestel bij bol.com
E-boek
ISBN 9789026136443
€14,99 – Bestel bij bol.com