Vrienden van de poëzie - boekenflitsVoorjaar 2020: als de planeet op slot gaat vanwege de wereldwijde opmars van corona, implodeert het leven tot de vesting van huis of appartement, die men slechts verlaat om proviand aan te vullen.

Vrienden van de poëzie volgt vier mensen die op een dag per mail worden uitgenodigd het isolement te doorbreken met het rondsturen van gedichten. Het zal de verloren wereld herstellen, zo wordt beloofd, het zal de mensen weer dichter bij elkaar brengen.

Daarvoor is poëzie uitgevonden. Om als een virus van mens naar mens te springen en iedereen aan te steken met de warmte van de verbondenheid. Maar virussen zijn onvoorspelbaar, zullen ook deze vier ‘vrienden’ ondervinden.

Vier subtiel met elkaar verbonden verhalen en elk verhaal haakt – als een mutant van hetzelfde eigenzinnige organisme – in op de andere drie.


BOEKINFORMATIE De Arbeiderspers

  • Paperback – ISBN 9789029545112 – €17,50
  • eBoek – ISBN 9789029545129 – €11,99